ליצירת קשר סניפים במרכז ובצפון - 077-5135141

אזרחות אירופאית

למה כדאי לבדוק את זכאותכם לאזרחות אירופאית?

ישראל זו אומנם מדינה מקסימה וכולנו מרגישים אליה זיקה גדולה ועמוקה, אך האם לא כדאי יהיה לפתוח לעצמנו כמה שיותר דלתות בחיים? האמת היא שכן ובמיוחד אם הדלתות האלה מובילות אל האיחוד האירופי. מדינות אירופה רבות כבר נכנסו לאיחוד בשנים האחרונות כך שלמעשה אם יהיה לכם דרכון איטלקי, ספרדי, פולני או מכל מדינת איחוד אחרת, תוכלו לחיות, לעבוד וללמוד בכל מדינות האיחוד האירופי. מה שכן, לא מדובר על פרוצדורה פשוטה ולכן ברור מדוע אתם תוהים לגבי השאלה איך להוציא אזרחות אירופאית. אין על כך תשובה אחת כי זה מאוד תלוי מאיזו מדינה אתם מתכוונים לנסות לקבל אזרחות כזאת ולכן לא כדאי להשאיר את הדברים לרגע האחרון.

תנאי הסף לקבל אזרחות אירופאית

כשמדברים על סוגיה כמו איך לקבל אזרחות אירופאית צריך להבין שלכל מדינה יכולות להיות דרישות מעט שונות, אך באופן כללי הדרישות הן:

  • המבקש צריך להיות מעל גיל 18
  • אסור שיהיה למבקש עבר פלילי (לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית ניתן שיהיה רישום פלילי בעברו של המבקש ובלבד שסוג העבירה בה הואשם אינה גוררת עונש של 3 שנות מאסר ומעלה לפי החוק הפורטוגלי; בכל מקרה אנו יכולים לבדוק זאת עבורכם).
  • על המבקש להוכיח זיקה למדינה

הסוגיה המורכבת בנושא של זכאות לדרכון אירופאי היא כמובן הוכחת הזיקה למדינה וכאן כל מדינה גם יכולה לפרש את הזיקה בצורה אחרת. יש מדינות שכן להעניק אזרחות ודרכון הן מחייבות את המבקש לחיות במדינה לפחות חצי שנה, מדינות אחרות דורשות מהמבקש לדעת את השפה ומדינות אחרות דורשות לראות את השושלת המשפחתית של המבקש. לכן בכל מה שקשור לנושא של קבלת אזרחות אירופאית הדברים אינם פשוטים אך מצד שני, הם בהחלט אפשריים כי עובדה שאזרחים רבים בישראל כבר בעלי דרכונים אירופאים.

מדוע הדרכון הפורטוגלי כה מבוקש? מכיוון שאינכם נדרשים להוכיח זיקה ישירה למדינה, אינכם נדרשים לבקר שם או לדבר פורטוגזית; די בכך שהשורשים של הוריכם במרוקו, בטוניס, באלג'יר, ביוון, במצרים, בטורקיה וכו' (כלומר אתם ממגורשי ספרד) כדי שתוכלו לקבל את הזכאות.

הבנתם? לא צריך להראות שהסבא נולד שם ולא צריך לבקש מהסבתא מסמכים מפולין או תעודות מגרמניה – כאן מבחינת מה שנדרש מכם הדרישות יותר פשוטות וקלות לביצוע ואנו כבר נדאג לכל היתר.

סיוע מקצועי

הניסיון מוכיח שהדרך הטובה ביותר להגדלת הסיכוי לקבלת דרכון אירופאי היא לפנות אל המומחים בתחום. לכן, בין אם אתם מחפשים תשובה לשאלה דרכון אירופאי מי זכאי ובין אם אתם כבר יודעים שאתם זכאים, כדאי לכם לפנות אלינו. אנו זמינים עבורכם תמיד במספר: 077-5135141 ואנחנו מגיעים עם שנות ניסיון רבות בתחום הזה. המשרד שלנו קיים כבר משנת 2003 ואנו מחזיקים ברישיון נוטריון ממשרד המשפטים כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם עד הצד הטוב ביותר.

סרטון אנימציה קצר שמסביר הכל על האזרחות הפורטוגלית - מומלץ!

בדיקת זכאות חינם!

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? רוצים שנערוך עבורכם בדיקת זכאות ראשונית ללא תשלום? מלאו את כל הפרטים בטופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם

שלח